Chętnie zagramy u Was!

Zapraszamy do współpracy z naszym teatrem. Występujemy zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i w plenerze. Nasze spektakle są skierowane do różnorodnych grup wiekowych, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Przedstawienie teatralne może z pewnością uświetnić imprezę, np. Dzień Dziecka, Piknik Rodzinny jak i być osobnym wydarzeniem skierowanym do mieszkańców gminy, dzięki któremu będą mogli oni „doświadczyć” teatru w swojej miejscowości.

Przedstawienia, które mamy w ofercie znajdziecie w zakładce „Projekty”.

Cena do uzgodnienia – w jej skład wchodzi koszt transportu scenografii, dojazd aktorów, obsługa techniczna (zapewniamy własne nagłośnienie i oświetlenie).

Forma płatności – faktura lub umowa o dzieło/zlecenie.

Potrzebne wsparcie!

Zespół Teatralny „Zygzak” na stałe zagościł na kulturalnej mapie powiatu wołomińskiego. Nasze działania stanowią rozszerzenie oferty wydarzeń kulturalnych, a także przyczyniają się do upowszechniania idei teatru wśród mieszkańców. Bez wparcia mieszkańców i lokalnych instytucji nie byłoby to możliwe. Liczy się każdy dar, tak abyśmy mogli organizować więcej spektakli i zajęć teatralnych, na które mieszkańcy niecierpliwie czekają.

Jeśli zdecydujecie się Państwo wesprzeć naszą inicjatywę:

  • Prosimy o wpłatę środków na konto stowarzyszenia:

Stowarzyszenie Kastor – Inicjatywa dla Rozwoju, 05-240 Tłuszcz, ul. Powstańców 9

26 2130 0004 2001 0448 9514 0008 – Volksvagen Bank Direkt Polska S.A.

W tytule przelewu możesz napisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia

  • wpłatę gotówkową (potwierdzoną drukiem KP).

W podziękowaniu za udzielone wsparcie oferujemy oficjalne podziękowanie podczas spektakli. Państwa logo na materiałach promocyjnych, w tym plakatach rozwieszonych na terenie powiatu i umieszczonych w Internecie, wyczytanie nazwy firmy przez konferansjera w czasie spektakli, informacja o sponsorze na naszym fanpage’u i na portalu Facebook.